Využite vianočné zľavy na vzdelávanie v digitálnom marketingu

  • Home
  • Dimaq
  • Využite vianočné zľavy na vzdelávanie v digitálnom marketingu

To, že sú kurzy v digitálnom marketingu stále žiadané potvrdzuje aj vypredaná jesenná edícia DIMAQ Akadémie, ktorou už prešli desiatky absolventov. Ako jediná na Slovensku končí oficiálnou skúškou a medzinárodným certifikátom, ktorým sa k dnešnému dňu pýši 57 digitálnych odborníkov zo sveta mediálnych agentúr, zadávateľov ako aj prevádzkovateľov online médií.

 

DIMAQ Akadémia je 4 dňový intenzívny kurz digitálneho marketigu rozdelený do 12 hlavných tém onlinu od jeho základov až po UX, právo v reklame či analytiku. Kurz je určený pre marketérov a digitálcov, ktorí pracujú vo svete online marketingu a online reklamy dlhšie ako 1 rok. Po absolvovaní akadémie majú jej účastníci komplexný obraz o fungovaní a princípoch online marketingovej komunikácie a potrebné znalosti pre efektívne oslovenie potenciálnych zákazníkov. Na akadémii nechýbajú interaktívne workshopy z oblasti sociálnych sietí, email marketingu, content marketingu, plánovania médií, stratégie, na ktorých skúsení lektori ukážu „best practice“ a upozornia na najčastejšie chyby.

Novinkami pre rok 2020 je obohatenie obsahu akadémie o influencer marketing a extra hodina workshopu naviac k jednej téme, ktorá účastníka najviac zaujala. Do 13.12.2019 môžete výnimočne získať DIMAQ Akadémiu so zľavou vo výške 150 Eur.*

 

Čo je dôležité pri výbere kurzu?

Online je hravé, stále mladé médium s nekonečnými kreatívnymi možnosťami. Na druhej strane poskytuje veľké množstvo dát, technológií a nových nástrojov, ktoré môžu naplánovanie efektívnej kampane komplikovať. Aj to je dôvod prečo treba pri výbere vzdelávania staviť na profesionálov, ktorí v biznise fungujú dlhodobo a zároveň sú v každodennom kontakte s daným prostredím prostredníctvom plánovania kampaní pre svojich mnohých súčasných klientov.

DIMAQ Akadémia je častou voľbou doplnkového vzdelávania v danom odbore pre kvalitu jej spíkrov a prednášok. Certifikovaní lektori získali v anonymnom hodnotení priemernú známku 4,89 bodov z maximálnych možných 5 bodov. Absolventom sa páči rozsah a prevedenie prednášok, interaktivita ako aj namiešané publikum, ktoré spolu s lektormi vytvára zaujímavý priestor na networking. Pozitívne sú hodnotené priestory, atmosféra i catering :).

 

Aká je súčasná situácia na trhu pracovných síl v digitále?

K vzdelávaniu v digitálnom marketingu podnecuje aj fakt, že na trhu je stále málo ľudí – odborníkov na digitálny marketing. Podľa výskumu IAB Europe, ktorý bol realizovaný v roku 2019, až 75% respondentov uvádza, že najväčšou výzvou pri nábore nového pracovníka v danom odbore je nedostatok odborne zdatných ľudí. Tá istá situácia je i na Slovensku. Preto je niekedy lepšia, ale i ľahšia cesta, investovať do súčasného zamestnanca, ktorý sa venuje marketingu značky, mediálnemu plánovaniu či komunikácii a doplniť mu potrebné vedomosti a zručnosti vzdelávaním. Výbornou správou je, že až 90% opýtaných daného prieskumu prejavilo záujem o kurzy a tréningy s cieľom zvýšiť si znalosti a kompetencie potrebné pre prácu v digitále. Zamestnávatelia tak majú v podobe vzdelávacích kurzov v rukách veľký benefit, ktorý zamestnanci rozhodne ocenia.

 

IAB Slovakia v roku 2020 ponúka až 3 edície DIMAQ Akadémie v nasledovných termínoch:

26.-27.február, 4.-5.marec 2020

13.-14., 20.-21. máj 2020

23.-24.september, 30.9.-1.október 2020

 

Pozrite si referencie a rozhodnite sa správne. Objednajte DIMAQ Akadémiu pre vás či vašich zamestnancov do 13.12.2019 a získajte vianočnú zľavu vo výške 150 Eur. Neváhajte, každá akadémia má obmedzený počet účastníkov (16).

 

* Zľava platí na objednávku DIMAQ Akadémie a je uplatniteľná na ceny uvedené v cenníku, vrátane cien po uplatnení množstevnej zľavy. Výška zľavy 150 EUR sa vždy odpočíta zo základnej ceny za každého jedného účastníka bez DPH. Zľavu je možné využiť len do 13.12.2019, zálohová faktúra musí byť uhradená v čase splatnosti. Táto zľava nie je kombinovateľná so žiadnymi inými špeciálnymi ponukami. Zľava bude započítaná po objednávke vo vystavenej zálohovej faktúre. V prípade záujmu objednajte akadémiu alebo píšte na karpelova@iabslovakia.sk.

 

IAB Slovakia – je najväčšie digitálne združenie na Slovensku, ktoré má aktuálne 41 členov z radov renomovaných slovenských vydavateľov, mediálnych agentúr a technologických providerov. Od roku 2016 sa intenzívne venuje vzdelávaniu v digitálnom marketingu v podobe kurzov, workshopov a konferencií. V roku 2018 IAB Slovakia spustilo jediný medzinárodný systém certifikácie v digitálnom marketingu na Slovensku – DIMAQ.